Dokumenty

Smluvní podmínky

KPmalotraktory


Dodací podmínky

Dodací lhůta je 1-3 dny, není-li při objednání dohodnuto jinak. Doprava malotraktoru a příslušenství k zákazníkovi je účtována od 15 Kč bez DPH  za ujetý km tam i zpět. V ceně je zahrnuto zaškolení a vyzkoušení stroje v místě bydliště zákazníka .

Záruční podmínky

Není-li při prodeji stanoveno jinak, je záruka na repasovaný stroj 12 měsíců od data prodeje, polo repasovaný 6 měsíců od data prodeje. V případě, že odběratel reklamuje dodaný malotraktor v záruční době, provede dodavatel odstranění závady formou opravy, nebo výměny. Dodavatel je povinen odstranit závady do 30 dnů od nahlášení reklamace. V případě reklamace náhradních dílů ze zahraničí  se lhůta prodlužuje na 60 dní . Poskytujeme záruky na motory od 6 měsíců do 12 měsíců .

Obchodní podmínky

Ceníky uvedené na těchto stránkách jsou pouze informativní a konečná cena je cenou smluvní a je s konečnou platností domluvena se zákazníkem při výběru každého traktoru popřípadě příslušenství. Předvedení malotraktoru u zákazníka popřípadě v sídle firmy, zaškolení a další poradenská činnost je zahrnuta v kupní ceně stroje. Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Půjčovna malotraktoru 

zapůjčíme Vám malotraktor i včetně příslušenství cena na den od 1.000,-CZK + DPH   za každý započatý den .